Ліцензований обсяг

ДИТЯЧИЙ БУДИНОК ІНТЕРНАТНОГО ТИПУ "РАДІСТЬ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ - навчальний заклад, який забезпечує виховання, навчання та соціальну адаптацію дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дитячий будинок створений для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей з неповних та функціонально неспроможних сімей, направлених на тимчасове утримання , віком від трьох років до здобуття базової чи повної загальної середньої освіти, а в разі необхідності - до повноліття на повному державному утриманні за рахунок коштів обласного бюджету та інших, не заборонених законодавством джерел фінансування.

Місцезнаходження дитячого будинку: 74800, Херсонська область, м. Каховка, вул. Ентузіастів, 8; телефон 5-65 - 55; 5-54-58.

Форма власності - комунальна.

Засновником дитячого будинку є територіальні громади сіл, селищ, міст Херсонської області, що діють в особі Херсонської обласної ради.

Дитячий будинок підпорядкований, підзвітний та підконтрольний Засновнику, а в галузі освіти входить до сфери управління Департаменту освіти, науки та молоді херсонської обласної державної адміністрації

Потужність закладу - до 50 вихованців.

Загальна кількість педагогічних працівників - 14

Мова освітнього процесу - українська.

© 2016 Дитячий будинок “Радість”, вул. Ентузіастів, 8, Каховка, 74800
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!